Serwus!

Serwus!

Przywitanie nieco archaiczne, ale jakże pasujące do dzisiejszego wydarzenia - oto właśnie z hukiem otwieram swoją stronę internetową!
Ta daaaa!
Wiem, że taki nius powalał raczej w dziewięćdziesiątym siódmym, ba, że może nawet lekko wali tu naftaliną, ale ja bardzo się cieszę.
Chodźcie sobie, zwiedzajcie, ja będę siedział przy wyjściu i rozwiązywał krzyżówkę.

Strona jest prosta.
Jest terminarz, żebyście wiedzieli gdzie i kiedy można mnie znaleźć. Są aktualności (na ten moment jedna, ale jaka!) - jakby komuś przytrzasnęło fejsa.
Jest też możliwość zapisania się do newslettera. Jeśli zdecydujecie się na ten krok, musicie wiedzieć, że raz na jakiś czas wpadnę do Waszej skrzynki i - jeśli nie wyląduję od razu w SPAMie, gdzieś między pytaniem o powiększenie penisa a kolejną pożyczką - zarzucę informacją, że jadę np. do Tychów albo mam w planach nagranie płyty z kolędami.
Będę wrzucał tu też czasem coś z multimediów, ale jeśli chcecie nowości, to zapraszam na występy. Na żywo jest o niebo lepiej, a że aktualnie jeżdżę ze swoim nowym programem „Proteus Vulgaris” po całej Polsce, to jest duża szansa, że się spotkamy.

Gdyby ktoś coś – walcie śmiało do mojego menadżmentu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ściskam!

Abelard
Starszy Kustosz